Broneerimine

Hinnad

NB! Oleme ajutiselt suletud seoses uute ruumide otsimisega ning hetkel broneeringuid vastu ei võta. Anname esimesel võimalusel teada, kui oleme uue pesa leidnud ja end taas mõnusalt sisse seadnud. 

Mängutoas Väike Seikleja on ruumide rendi kestus 3h. Ettevalmistusi saab tulla tegema 15 minutit enne peoaja algust, peoaeg on 2,5h ning 15 minutit on peale peoaega ette nähtud ruumide korrastamiseks/asjade kokku pakkimiseks, riietamiseks. Näide: Kui valite kalendrist peoaja kell 14.00, siis saate ettevalmistusi tulla tegema kell 13.45, pidu kestab 14.00-16.30 ning ruumid tuleb vabastada hiljemalt 16.45.

E-N                                                                                                          135€

R-P ja riigipühad                                                                                 155€

Lisaaeg eelneval kokkuleppel 30min                                              25€

Peojärgne koristusteenus                                                                  25€

Nothing to book right now. Check back soon.

Vali mängutoa broneeringukalendrist soovitud aeg ürituse läbiviimiseks.

Pärast broneeringukinnituse saamist palume tasuda broneerimistasu 45 EUR 48h jooksul meie arveldusarvele LHV Panka EE427700771004300873, OÜ Väike Seikleja. Makse selgituseks palume märkida sünnipäevalapse nimi(ürituse nimi); broneeringu kuupäev ja kellaaeg. Broneerimistasu ei kuulu tagastamisele ning see arvestatakse kogumaksumusest maha. Ülejäänud osa saate tasuda kohapeal sularahas või pangaülekandega hiljemalt 2 päeva enne ürituse toimumise päeva.

Kui broneeringutasu ei ole tähtaegselt laekunud, broneering tühistatakse.

 

Broneeringu aega on võimalik ühe korra muuta, kui peo toimumiseni on jäänud vähemalt 10 päeva. Tühistades broneeringu vähem kui 24-tunnise etteteatamisega, oled kohustatud tasuma mängutoa rendi eest täies ulatuses.

Kindlasti tutvu enne broneerimist põhjalikult mängutoa KODUKORRAGA.